Drobečková navigace

Úvod > Dotace

Dotace

 

 

Příspěvek z Olomouckého kraje

Olomoucký kraj poskytl  v roce 2016 příspěvek ve výši 27.000,- Kč na úhradu údajů na zajištění akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů obce..

Příspěvek byl použit na zakoupení 2 ks pneumatik, opravu brzd, spojky a převodovky u vozidla Renault master.

 

 

Logo_kraje_na_web.jpgOlomoucký kraj poskytl účelovou neinvestiční dotaci ve výši 20 000 Kč na částečnou úhradu nákladů na akci  „Na bicyklech Němčickem“, která se konala 12.9.2015.

 

Olomoucký kraj posklytl v roce 2015  příspěvek ve výši 18 000,- Kč.

Schválený příspěvek je použít pouze na materiálně technické zabezpečení soutěže Mladých hasičů a zajištění oslav 90 let výročí založení SDH Vrchoslavice. Jedná se zejména o pořízení pohárů, diplomů a upomínkových předmětů.
3.000 Kč na uspořádání Memoriálu Vladimíra Novotného (soutěž mužů a žen), 5.000 Kč na uspořádání soutěže „Mladých hasičů“
10.000 Kč na uspořádání oslav 90 let výročí založení SDH Vrchoslavice.


Logo_kraje_na_web.jpgOlomoucký kraj poskytl účelovou neinvestiční dotaci ve výši 5 000 Kč na úhradu výdajů na zajištění akceschopnosti jednotek sboru dobrovolných hasičů obce.

 


Logo_kraje_na_web.jpgOlomoucký kraj poskytl dotaci ve výši 38 700,- Kč, z programu Obnova staveb drobné architektury místního významu v Olomouckém kraji na opravu kapličky v Dlouhé Vsi.

 


Logo_kraje_na_web.jpg

Olomoucký kraj poskytl účelovou neinvestiční dotaci ve výši 25 000 Kč na částečnou úhradu nákladů na projekt „Poznej svůj region“ – prázdninový a pobytový týden dětí. O tomto projektu se dozvíte více na dalších stránkách našeho zpravodaje.

23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Výsledky běhu osvobození

2017_ Běh osvobození

Fotbal - TJ Sokol Vrchoslavice 1946

Aktuální výsledky.  

Podzimní výsledky

Rozpis utkání

 

Prostějovský tisk

Týdeník  Prostějovska

Prostějovský večerník

Prostějovský      deník 

Další přímé odkazy

Dopravní info

Jizdní řády

Počasí

Tv program

Rádia online 

Kuželky

 

 Obecní úřad Vrchoslavice

Návštěvnost stránek

127559