Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Vítání občánků

Vítání občánkůDatum konání:
10.6.2018

Vážení rodiče,

dlouholetou tradicí v obci je pořádání vítání nově narozených občánků naší obce.  Byli bychom rádi, aby tato tradice nadále pokračovala. Bohužel již nemůžeme využívat data z evidence obyvatel k tomuto účelu, což nám velice komplikuje pořádání této slavnostní události.

Podle nařízení EU 2016/67, o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, je k pozvání rodičů na vítání občánků nutný souhlas občana se zpracováním osobních údajů.

 Proto vás z těchto důvodů žádáme o spolupráci a to tak, že pokud budete po narození vašeho dítěte souhlasit s pozváním na slavnostní vítání občánků, dostavte se na obecní úřad k podepsání souhlasu se zjišťováním a shromažďováním osobních údajů. Uvedený souhlas je k dispozici i na stránkách www.vrchoslavice.cz, kde je možné si ho vytisknout a následně odevzdat na Obecní úřad Vrchoslavice. Bližší informace vám budou poskytnuty na tel. č.  582 386 081, 734 652 683 nebo na e-mailu: obec@vrchoslavice.cz.

Vítání občánků je pořádáno 10.6.2018.

Dále bychom vám chtěli také nabídnout možnost uveřejnit informaci o narození vašeho dítěte v Obecním zpravodaji.

V případě, že nebude na obecní úřad doručen podepsaný souhlas, nebudete se moci vítání občánků zúčastnit.

Děkujeme     za    vaši    spolupráci    a    přejeme    všem    novým   občánkům    hodně spokojenosti.                                              Jaroslava Kvasničková