Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Otevření diskuze

Otevření diskuzeVážení občané,

na webových stránkách obce byla zahájena diskuze k otevřenému dopisu zástupců fotbalového oddílu. V záložce Diskuze jsou uvedena stanoviska zástupců obce a má možnost své názory zde vyjádřit každý, koho problematika zajímá. 


Komentáře


 • 25. 7. 2012 9:41
  Jirka Pinkas
  Určitě má obec přispívat na fotbal

  I když ten otevřený dopis je k ničemu. Vyzývat Vrchoslavčáky, aby se postavili za "svůj" klub, když na ten fotbal chodí (včetně mě) tak odhadem 20, 30 místních (skoro bych mohl vyjmenovat i s přesnou pozicí kde kdo má oblíbenej flek), zbytek jsou lidé z Mořic a Němčic a hostující fans...
  Nevím jak to bylo v dobách předešlých, jestli chodilo víc lidí, nebo to vzniklo až v době nedávné, kdy se mi stávalo, že při příchodu na zápas se člověk musel ptát, kteří že jsou ti naši? V té době se říkalo "hraje Chropyně".
  Realizační tým, který do toho dává tělo i duši a odvádí dobrou práci při budování areálu hřiště na něco zapomněl. Jak tam nebude hrát víc místních, tak ta sounáležitost s týmem nebude.
  Ale to je jejich volba, chtějí mít kvalitnější kádr, který jim bude dělat radost, tak ať to dělají jak si myslí, že je to nejlepší.
  Mě se ale lépe dívá na Holuba, Olšanského, Spilera, Hamalu, Moravce, než na nějaké noname týpky nevím odkud. Prostě na chlapy, se kterými můžu někde splknout, pochválit je, zkritizovat atp. Ale situace se lepší, díky za to.

  Takže zastupitelé, nějaké peníze si fotbalisté určitě zaslouží. Minimálně to berte jako propagaci obce.